تفاهم کانون و شرکت هتل‌های زنجیره‌ای مارکوپولو جهت ارائه خدمات اقامتی به اعضا

پیرو تفاهم صورت گرفته بین کانون دانش‌‌آموختگان دانشگاه تهران و شرکت هتل‌های زنجیره‌ای مارکوپولو، اعضای محترم کانون به هنگام رزرو محل اقامت در هتل‌های زیرمجموعه شرکت از تخفیفات ویژه­ای برخوردار خواهند شد. براین اساس فهرست هتل‌های اعلام شده و تخفیفات آن به شرح زیر هستند:

  • هتل پانوراما کیش 5 ستاره: 10 درصد تخفیف
  • هتل چمران شیراز 5 ستاره: 35 درصد تخفیف
  • هتل باغ مشیر الممالک یزد 4 ستاره: 5 درصد تخفیف
  • هتل مرآت مشهد 4 ستاره: 15 درصد تخفیف

جهت اطلاع بیشتر، دستورالعمل رزرو هتل‌های شرکت از طریق آژانس تعطیلات برای اعضای محترم کانون در ادامه آمده است.

نحوه رزرو و تسویه حساب

– کلیه رزروهای کانون، با ارائه معرفی نامه از سوی کانون، می‌بایستی 10 روز قبل بهمراه نام کامل میهمانان و شماره ملی ایشان در مرکز رزرواسیون هتل ثبت گردد و هتل نسبت به رزروهای لحظه آخری و بی برنامه، هیچ گونه مسئولیتی را قبول نکرده و تعهدی را ندارد.

– تخفیفات ارائه شده توسط آژانس تعطیلات برای اعضای محترم کانون دانش آموختگان دانشگاه تهران تنها شامل هزینه اقامت و صبحانه در هتل‌ها است و خدمات و سرویس‌های اضافی از قبیل گردشگری، مینی بار، لاندری، کافی شاپ، رستوران (خارج از منو برنامه ریزی شده) و کلیه سرویس­های غیره ، شامل تخفیفات نمی­باشد و میهمانان کانون متعهد هستند طبق تعرفه نرخ ها، رعایت کرده و صورتحساب‌های سرویس‌های اضافی را بصورت جداگانه قبل از چک اوت پرداخت نمایند.

– در هنگام رزرو هتل و اتاق تسویه حساب بصورت نقدی صورت می‌پذیرد.

– تایپ اتاق‌ها دبل/تویین استاندارد و نرخ ها بصورت اتاق شب اعلام می‌شود و بصورت ماهیانه و هفتگی به روز می‌شوند و درصد پروموشن و تخفیف‌ها نیز به جهت رقابتی و جذاب بودن در مارکت و در صورت نیاز در طول دوره همکاری تا مورخ 20 اسفند 1400، کاستومایز خواهند شد.

– طبق اعلام قبلی نرخ هتل‌ها طبق پیک‌های تقویمی و نمایشگاهی با سورشارژ نرخی مواجه شده که بصورت آنلاین/آفلاین اعمال و ارائه می­گردد.

– هتل حتما نهایت همکاری خود درخصوص اقامت میهمانان کانون را به عمل خواهد آورد و میهمانان ایشان از اولویت پذیرش رزرو برخوردار خواهند بود ولیکن این موضوع منوط به تعهد و احترام کانون به قوانین رزرواسیون و پروسه ثبت رزرو در هتل می­باشد.  

– زمان پذیرش میهمان در هتل Check in Time)) ساعت 14 و زمان خـروج Check out Time)) میهمـانان از هتـل ساعت 12 ظهر می‌باشد. بدیهی است که برای تحویل اتاق قبل از سـاعتCheck in  و بعد ساعت از Check out شارژ اضافه منظور خواهد شد.

نحوه ابطال رزرو:

درخواست ابطال رزروهای کمتر از 5 روز مشمول جریمه‌های زیر خواهد بود:

–  درخواست ابطال رزرو کمتر از 2 روز توسـط میهمان، مشـمول80 % جريمه از شب اول اتاق‌های رزرو شده خواهد بـود.

– درخواست ابطال رزرو بين 3 لغايت 5 روز توسـط میهمان، مشـمول60 % جريمه از شب اول اتاق‌های رزرو شده خواهد بـود.

– درصـورت عدم تقـاضاي ابـطال رزرو و عـدم مراجعه میهمانان رزرو شـده، تمامی عوارض مالی آن بر عهده میهمان خواهد بود.شماره تماس رزرواسیون آژانس تعطیلات : 69 29 – 021

به بالای صفحه بردن