درخشش دانشکده فنی در بیست و نهمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی، 

بیست و نهمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه با هدف تجلیل از پژوهشگران پیشکسوت نمونه، برجسته، نمونه، جوان نمونه، رساله‌ها و پایان‌نامه‌های نمونه، کارشناسان پژوهشگر و کارشناس پژوهشی اجرایی نمونه و کتاب خانه نمونه روز دوشنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به‌صورت مجازی برگزار شد.

در این جشنواره تعدادی از استادان و دانشجویان دانشکده فنی موفق به کسب رتبه‎‌های برتر شدند. از آن جمله می‌توان به دکتر سیدعلی سیدابراهیمی، استاد دانشکده فنی و رییس کمیته تخصصی مهندسی متالورژی و دکتر سهیل محمدی توچانی، رییس دانشکده مهندسی عمران اشاره کرد.

اسامی برگزیدگان این جشنواره در پی می‌آید.

پژوهشگر پیشکسوت نمونه: دکتر جلیل آقاراشد محصل (برق 54)، استاد بازنشسته دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

پژوهشگر برجسته: دکتر سیدعلی سیدابراهیمی، رییس کمیته متالورژی کانون و استاد دانشکده مهندسی متالورژی و مواد و دکتر سیدشمس‌الدین مهاجرزاده، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

پژوهشگر نمونه: دکتر سهیل محمدی توچانی (عمران 68)، رییس دانشکده مهندسی عمران و دکتر رضا ضرغامی (شیمی 76)، استاد دانشکده مهندسی شیمی

پژوهشگر جوان نمونه: دکتر سیرفرشید چینی، استادیار دانشکده مهندسی مکانیک

رساله نمونه در مقطع دکتری: دکتر علی‎‌اصغر جاویدپرور

پایان‌نامه نمونه در مقطع کارشناسی‌ارشد: علی شریفیان

کارشناس پژوهشی اجرایی نمونه: منیره طباطبایی

کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکدده فنی دانشگاه تهران این موفقیت علمی و پژوهشی را به این عزیزان و خانواده بزرگ فنی تبریک گفته و برای آنان موفقیت‌های روزافزون را آرزومند است.

به بالای صفحه بردن